DİLİM BÖREK

DİLİM BÖREK

DİLİM BÖREK

Dilim Börek 2003 yılında başladığı lezzet yolculuğuna 2015 yılından itibaren Payna Grup bünyesinde devam etmektedir. 2015 yılında 12 şube iken hızla büyüyerek 2018 yılında 34 şubeye ulaşmıştır. Dilim Börek; İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki lezzet duraklarında, eğitimli ve tecrübeli kadrosu ile müşteri memnuniyetinde kusursuzluğa ulaşmayı hedeflemektedir. Geleneksel lezzetleri, birinci sınıf ham maddelerle ve doğal yollarla katkısız olarak üreterek müşterileriyle buluşturan Dilim Börek; markayı devamlı yenilenme ve kaliteyi artırma yönünde desteklemektedir. 

2009 yılının haziran ayında 444 4 356 (ALODLM) lezzet hattıyla alanında bir ilk olmayı başaran Dilim Börek, ücretsiz adrese teslim hizmetiyle çalışmaktadır. 2011 yılından itibaren, üretimini Anadolu Yakası’ndaki BRC standartlarında tasarlanan teknolojik tesislerde gerçekleştiren Dilim Börek; su böreği, kol böreği çeşitleri, baklava çeşitleri, zengin kurabiye menüsü, yaprak sarma ve mantı gibi ürünleriyle müşterilere, Türk damak tadının vazgeçilmez geleneksel lezzetlerini sunmaktadır. 300’ün üzerinde çalışandan oluşan ve yönetim kadrolarından üretim elemanlarına kadar, baştan sona dinamik bir ekiple hizmet veren Dilim Börek; Ar-Ge faaliyetleri, sürekli geliştirilen lojistik departmanı ve yenilikçi bakış açısıyla, dünya trendlerini takip eden bir kurum kültürüne sahiptir.ŞUBELERİMİZ

Dilim Börek doğru lokasyonlarda sistemli bir şekilde mağaza sayısını artırarak, geleneksel lezzetlerinin ve markasının önce Türkiye sonra dünya çapında bilinirliğini hedeflemektedir. Kısa vadede ise Dilim Börek kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden şube sayısını arttırmayı ve eşsiz lezzetlerini müşterileriyle buluşturmayı amaçlamaktadır. 

Dilim Börek şu an İstanbul’da 34 şube ile hizmet vermektedir.

DİLİM BÖREK ŞUBELERİ

DİLİM BÖREK ÜRÜNLERİ

TÜM ÜRÜNLER
BAKLAVALAR
BÖREKLER
DİĞER LEZZETLERİMİZ
Peynirli Su Böreği
Kıymalı Su Böreği
Özel Seri Peynirli Su Böreği
Patatesli Kol Böreği
Peynirli Kol Böreği
Kıymalı Kol Böreği
Ispanaklı Kol Böreği
Ev Böreği
Boşnak Böreği Peynirli
Boşnak Böreği Ispanaklı
Boşnak Böreği Kıymalı
Boşnak Böreği Patatesli
Sarıyer Böreği Kıymalı
Cevizli Baklava
Cevizli Ev Baklavası
Köy Burması
Cevizli Dilim Özel
Fıstıklı Şöbiyet
Yaprak Sarma
Mantı
Tatlı-Tuzlu Kurabiyeler