PASTANNECİM

PASTANNECİM

PASTANNECİM

Pastannecim, “bu işte bir anne eli var” sloganıyla 2013 yılında başladığı tatlı macerasını ilk günkü heyecanını kaybetmeden, her güne bir yenilik ekleyerek devam ettiriyor. Pastannecim hayaller kadar yaratıcı, anne eli değmiş gibi lezzetli, deneyimli heykeltıraş ve seramik sanatçılarından oluşan kadrosunun elinden çıkmış özenli pastalarıyla pasta yapmayı bir sanata dönüştürüyor. Ev yapımı tadında özel vitrin pastaları, kurabiyeleri, cup cakeleri, tasarım pastaları ve petifürleri hiçbir katkı maddesi kullanılmadan doğal malzemelerle hijyenik ortamlarda üretiliyor. Pastannecim’in kendi fabrikasında günlük olarak ürettiği pastalar, unutulmaz anlarınızı tatlandırıyor, lezzetiyle tebessüm ettiriyor. 

Güler yüzlü hizmeti, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan prensibiyle Pastannecim, müşterilerinin severek takip ettiği masalsı bir dünyayı ayaklarınıza seriyor. Kısa zamanda büyük işlere imza atan Pastannecim, lezzetiyle olduğu kadar gözlere de hitap eden vitrin pastalarıyla satış rekorları kırıyor. Herkese uygun fiyat politikası ile tasarım ve vitrin pastalarını, cazip fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Pastannecim, İstanbul’da da franchise sistemi ile kısa zamanda büyümeyi ve Türkiye’nin her köşesine yayılarak başarıya ulaşmayı vazife biliyor.

Pastannecim özel günlerinizi unutulmaz kılmak için doğum günü, düğün, nişan ve sevgililer günü ve tüm özel kutlamalarda hayaller kadar tatlı pastalarıyla mutlu anlar yaşatmayı amaç biliyor.

ŞUBELERİMİZ 

Pastannecim şu an Ankara’da 27 İstanbul’da 1 şube ile hizmet vermektedir. Pastannecim franchise sistemi ile Türkiye genelinde büyümeyi ve tatlı konseptini kârlı bir iş ortaklığına dönüştürmeyi hedefler. Ankara ve İstanbul’dan sonra diğer illerde franchise ağını genişleterek 2018 yılı sonunda 65 şubeye ulaşmayı ve sektöründe tek olmayı amaçlar.


PASTANNECİM ÜRÜNLERİ

TÜM ÜRÜNLER
MENÜ ÜRÜNLERİ
VİTRİN PASTALARI
Yaban Mersinli Purple
Çilekli Muzlu Pasta
Çikolata Karışık Meyveli Pasta
Çikolata Frambuazlı Pasta
Beyaz Çilekli Pasta
Portakal Bademli Pasta
Frambuaz Saviordi Pasta
Mat Fıstıklı Pasta
Çikolata Çilekli Pasta
Karışık Meyveli Saviordi Pasta
Çikolata Krokanlı Pasta
Çilekli Saviordi Pasta
Çikolata Muzlu Pasta
Çikolatalı Vişneli Pasta
Beyaz Çilekli Pasta
Çikolatalı Kestaneli Pasta
Oreolu Pasta
Saviordi Böğürtlenli Pasta
Ekler
Atıştırmalıklar
Gözlemeler
Hamburgerler
Izgaralar
Kahvaltılar
Krepler
Makarnalar
Pancakeler
Sahandalar
Salatalar
Sıcak Sandviçler
Soğuk Sandviçler
Sütlü Tatlılar
Tostlar
Wrapler
Waffle